Prima pagină ANVELOPE AUTO LT265/75R16 112/109R DISCOVERER AT3LTOWL 3PMSF M+S EE:E FR:C NL/U:B 73DB
LT265/75R16 112/109R DISCOVERER AT3LTOWL 3PMSF M+S EE:E FR:C NL/U:B 73DB
  • Producător:
  • Cod:
    A590495GO
  • Greutate:
    0.000 Kg
Preț 1,008.89Lei
  • LATIME:
    265 mm
  • INALTIME:
    75 mm
  • Sezon (vara/iarna/toate sezoanele):
    ALL SEASON
  • Tip anvelopa:
    Anvelope All-wheather Offroad/SUV
  • diametru:
    16 mm